Cesta: OMA » vzdelanie

vzdelanie v Slovensko

vzdelanie

6668x vzdelavanie, 3927x základná škola, 2081x skôlka, 326x stredná škola, 245x univerzita, 89x autoškola

vzdelanie

Vzdelanie v Slovensko

V Slovensko sa nachádza viac ako 1000 kusy vzdelanie.

Vzdelanie, Slovensko:, 1 z 17

Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium, Fakulta informatiky a informačných technológií STU, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK, Právnická fakulta UPJŠ, Huzella Füvészkert, Filozofická fakulta UPJŠ, Ústav mediamatiky, Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU, Balassagyarmati Dózsa György Általános Iskola, Fakulta telesnej výchovy a športu UK, Lekárska fakulta UPJŠ, Evanjelická bohoslovecká fakulta UK, Právnická fakulta UK, Prírodovedecká fakulta UK, Technická univerzita v Košiciach, Slovenská poľnohospodárska univerzita, základná škola, Filozofická fakulta UK, Lekárska fakulta UK, Gymnázium Šrobárova, Fakulta architektúry STU, Právnická fakulta UPJŠ, Fakulta baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií, Prírodovedecká fakulta, Pedagogická fakulta UK, Ekonomická univerzita v Bratislave, Podnikovohospodárska fakulta v Košiciach, Stavebná fakulta STU, Kiss Árpád Általános Iskola, Strojnícka fakulta STU, Elokované pracovisko ZUŠ Jozefa Kresánka, Základná škola Ladislava Novomeského 2, Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie, Stavebná fakulta TUKE, Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, Teologická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Fakulta verejnej správy UPJŠ, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta UK, Gymnázium dr. Karla Polesného, Strojnícka fakulta, Balassagyarmati Szabó Lőrinc Általános Iskola, Fakulta elektrotechniky a informatiky, Fakulta umení, Vysoká škola bezpečnostného manažérstva v Košiciach, Szent István Egyetem, Základná umelecká škola Juraja Kréna, Ekonomická fakulta TUKE, Špeciálna základná škola, Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, Spojená škola svätého Jozefa, Kulíšková školička, Ekonomická univerzita v Bratislave, Stredná zdravotnícka škola, MŠ Smetanovy sady, Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Brno, Sokolská, příspěvková organizace, Gymnázium Poštová, Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Karola Adlera, SOŠ Ostrovského, Vysoká škola výtvarných umení

Vzdelanie, Slovensko:, 2 z 17

Stredná odborná škola, MŠ Sady Nový Jičín, Jiráskova, Stredná odborná škola, Jánošíkova 4, Váci Bartók-Pikéthy Zeneművészeti Szakgimnázium és Zeneiskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Detašované pracovisko Košice - bl. Z G. Mallu, univerzita, Vysoká škola múzických umení v Bratislave, Spojená škola internátna, Zdenka Nejedlého 41, MŠ Trojlístek, Nový Jičín - Komenského, Mateřská škola Máj Nový Jičín, Inštitút jazykov a vzdelávania, Letecká fakulta TUKE, MŠ Trojlístek, Nový Jičín - Máchova, SPŠ Dopravná, Ⅱ. mateřská škola Rájec-Jestřebí, Střední průmyslová škola elektrotechnická, Dózsa György Általános Iskola, Gymnázium sv. Tomáša Akvinského, Vysoká škola manažmentu, Hviezdičky, skôlka, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, Univerzita Konštantína filozofa, Apátkúti Erdei Általános Iskola, Jasle Slnečnice, Spojená škola Mokrohájska 3, Detská škôlka Harmoška, Súkromné gymnázium Katkin park 2, Volkshochschule Strasshof, SPŠ, SOŠ a SOU Hradec Králové hlavní budova, Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Mateřská škola Olešnice, Gymnázium Exnárova, Katolícka stredná pedagogická škola, Katolícke gymnázium Štefana Moysesa, Bystrá škôlka, Hétszínvirág Óvoda, Zespół Szkół w Iwoniczu-Zdroju, Základní škola Olešnice, Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P. G. Frassatiho, RIDENS Szakgimnázium, I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego, Obchodní akademie a střední zdravotnická škola Blansko, Základní škola Chlebovice, Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Univerzitný vedecký park Univerzity Komenského, Základná škola Požiarnická, Základní škola a mateřská škola Bohdalec, Laboratorní centrum fakulty technologické (LCFT), SZIE YBL Mérőtelepe, Kindergarten Maulbeerallee, Somvirág Óvoda, Súkromná stredná umelecká škola filmová, ZŠ Matky Alexie, Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, The Little Gym, Gymnázium Ladislava Sáru, Střední škola F. D. Roosevelta, Základní škola Rájec-Jestřebí

Vzdelanie, Slovensko:, 3 z 17

Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Gimnázium, Týnská, Škôlka Vilka, Bilingválne gymnázium C.S.Lewisa, základná škola, Konrad Lorenz Gymnasium, MŠ Zuzkin park 2, Gymnázium Ladislava Jaroše, Základní škola Nad Čertovkou, Cseperedő Tagóvoda, skôlka, Univerzita J. Selyeho, Filozofická fakulta UKF, Gimnazjum Samorządowe imienia Króla Kazimierza Wielkiego, Základná umelecká škola, Škola úžitkového výtvarníctva Košice, Cirkevné konzervatórium, Gymnázium Ladislava Novomeského, Volksschule Drasenhofen, Volksschule Palterndorf-Dobermannsdorf, Detské centrum Snehulienka, Základní a mateřská škola Na Kopcích, katolícka škola, Evanjelické lýceum, Univerzita obrany, Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Základní škola Jana Broskvy, MŠ Rousínov, Bulharská základná škola a gymnázium Christo Boteva, Mateřská škola Lískovecká, Stredná odborná škola drevárska a stavebná, Mateřská škola Sněženka J. Lady, Gymnázium Hansa Selyeho, Kittenberger Kálmán Általános és Művészeti Iskola (Felső iskola), Spojená škola Svätej Rodiny - ZŠ svätej rodiny, Gymnázium svätej rodiny, Teleki-Wattay Művészeti Iskola, Základná škola Trenčianske Jastrabie, Konzervatórium Jozefa Adamoviča, Mateřská škola Naděje, Esztergomi Hittudományi Főiskola, Mateřská škola Starý Jičín, Základní škola Černá Hora, Volksschule Orth an der Donau, Kindergarten Albert-Sever-Straße, Paneurópska vysoká škola, Biskupské gymnázium, Stredná odborná škola technická, Vysoká škola bezpečnostného manažérstva, Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Evanjelická materská škola Dr. Filipa Melanchtona, Gymnázium na Alejovej 1, Slovensko-Ruská základná škola v Bratislave, Obchodní akademie Přerov, Regionalmusikschule, Škola smyku, Základná škola, Odborárska ulica, Mendelova střední škola, Nový Jičín, příspěvková organizace, Stredná odborná škola automobilová, e-Škola, Biskupské gymnázium Brno

Vzdelanie, Slovensko:, 4 z 17

Základná škola s materskou školou Štefana Moyzesa v Žiar nad Hronom, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, základná škola, Reformovaná cirkevná základná škola s VJM Dolný Štál, Stredná zdravotnícka škola sv. Alžbety, Stredná odborná škola železničná, ZŠ a MŠ Kyjovice, SPŠ Elektrotechnická, Materská škola, Milan Ľahký, Stredná odborná škola Jána Bocatia, Kittenberger Kálmán Általános és Művészeti Iskola (Alsó tagozat), Neue Niederösterreichische Mittelschule Orth an der Donau, Fakulta výrobných technológií TUKE, Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego, Základná umelecká škola, Základní škola Staré Hamry, Detské centrum Fairyland, Speciální škola Ibsenova, Základní škola Dětřichov nad Bystřicí, ZŠ a MŠ speciální Nový Jičín, Nemecká škola v Bratislave, Gymnázium Matyáše Lercha, Autoškola Turbo, Kesztölci Családi Napközi Közhasznú Egyesület, Salgótarjáni SZC Szondi György Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Základní škola Erbenova, Švehlova střední škola polytechnická Prostějov, ZŠ Petřkova, Mateřská škola Černá Hora, Kindergarten Neusiedlerstraße, Základní škola, Univerzita J. Selyeho - Pedagogická fakulta, III. ZŠ na ulici Kapitána Nálepku 12, Gymnázium Opatovská, Střední škola, Dětský domov a Školní jídelna, Velké Heraltice, Prírodovedecká fakulta UPJŠ, Súkromné osemročné gymnázium Galaktická, SOŠ pôšt a telekomunikácií, Základní škola Galaxie, Základná škola Nám. Slov. uč. tovarišstva, SOŠ a SOU Kuřim, Vysoká škola výtvarných umení, Materská škola, Szkoła Podstawowa, Mateřská škola Přerov, Kratochvílova, Základní škola Moravská Třebová, Stredná športová škola, Základní škola speciální a Praktická škola, Súkromná základná škola Felix, Špeciálna základná škola, Stredná zdravotnícka škola, Rehabilitačné stredisko ROSA, Stredná odborná škola Jozefa Szakkayho, Dětské rehabilitační centrum MEDVÍDEK, Gymnázium a ZŠ Sándora Máraiho, ZŠ s MŠ s VJM Boľ, MŠ Kobeřice, Základná umelecká škola Juraja Kréna, Schülerhort

Vzdelanie, Slovensko:, 5 z 17

Materská škola s vyučovacím jazykom maďarským v Medveďove, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb vidieku, Autoškola 2, EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o., Základná škola, Kindergarten, Súkromné športové gymnázium Užhorodská, Materská škola Okružná, Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka, Súkromné osemročné gymnázium Dneperská 1, Általános iskola, základná škola, BEA English Studio, Základní a Mateřská škola Lískovec, Bubbly, Gymnázium Park mládeže 5, Pázmány Péter Katolikus Egyetem BTK, Lőrincze Lajos Általános Iskola, Súkromná základná umelecká škola Xoana, SPŠ Strojnícka, Europamittelschule, Základní škola Ludgeřovice, Materská škola v Šenkviciach, Szkoła Podstawowa w Baligrodzie, MŠ Petřkova, Volksschule Schrattenberg, Základná Škola Karpatská Ulica, Kazinczy Ferenc Általános Iskola, ZŠ MŠ Kobeřice, Mateřská škola Jasínkova, Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola, MŠ Máj Nový Jičín, Mateřská škola Rodkovského, Stredná odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, Teologická fakulta Trnavskej univerzity, MATEŘSKÁ ŠKOLA PALOVÁČEK, s.r.o., Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace, Mateřská škola Dobroslavice, Základní škola Želatovská, City Baby Care, Umělecká škola Franze Schuberta, ZŠ Nový Jičín, Tyršova, Mateřská škola Těrlicko, Salgótarjáni SZC Mikszáth Kálmán Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Stredná odborná škola, Kindergarten Marterlweg, Ki Akarok Nyílni Óvoda, Stredná odborná škola letecko-technická, Játékvár Tagóvoda, Gymnázium Varšavská cesta 1, Mateřská škola Kouřílkova, Reformovaná teologická fakulta Univerzita J. Selyeho, Svářečská škola, Stredná odborná škola Policajného zboru, Základná škola s materskou školou, Základná škola Atómová, ZŠ Šenov u Nového Jičína, Szkoła Podstawowa nr 2 w Brennej im. Stefana Żeromskiego, Střední škola dopravy, obchodu a služeb

Vzdelanie, Slovensko:, 6 z 17

Polytechnische Schule Zistersdorf, ZŠ Bieloruská 1, Mateřská škola Dvořákova, Základná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vocelova, Základná škola Oščadnica-Ústredie, Aula TUZVO, Hrivko, Salgótarjáni SZC Szent-Györgyi Albert Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Gymnázium Komenského, Základní škola Dvorská, Stredná odborná škola obchodu a služieb Topoľčany, Základní škola Těrlicko, Základná škola s materskou školou, Považská Teplá, Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, Materská škola Štvorlístok, Somogyi József Általános Iskola, Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace, Rektorát MU, Základní škola Opava, Otická 18, Mateřská škola Klíček, skôlka, Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Základní škola Salmova, Základná umelecká škola Františka Oswalda Daliborovo námestie 2 - Elokované pracovisko Gessayova 8, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Základná škola, Považské Podhradie, Mateřská škola U Tenisu, Mateřská škola Optiky, Konzervatórium, Gymnázium školských bratov, Mateřská škola Chlebovice, Základná škola, Mateřská škola Pastelka, ZŠ Rokytnice, Základná škola Andreja Radlinského, Mateřská škola Sluníčko, Volksschule Altlichtenwarth, Stredná odborná škola veterinárna Košice-Barca, Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Základná škola sv. Vincenta de Paul, Materská škola, Gymnázium Martina Hattalu, Súkromná základná umelecká škola Vlada Urbana, Základní škola a Mateřská škola Prointepo s.r.o., ZŠ Jána de La Salle, Allgemeine Sonderschule, MŠ novojičínská Beruška, spol. s.r.o., Volksschule, Mateřská škola U Sila, Základná umelecká škola, Mateřská škola Skřivánek, Základná umelecká škola, Volksschule, Základná umelecká škola, Rektorát TUKE, Mateřská škola Beruška, ZŠ Topoľová, Základná škola, Záhorácka, záhrada

Vzdelanie, Slovensko:, 7 z 17

Základná škola Kalinčiakova, Základní škola, Hradec Králové, tř. SNP 694, Základná škola Józsefa Kovátsa s vyučovacím jazykom maďarským, Bátorove Kosihy, Lesní klub Jasánek, ZŠ Park Angelinum, Szkoła podstawowa im. Bohaterskich Dzieci Warszawy w Pyzówce, Stredná priemyselná škola stavebná, Konkolyho 8, Hurbanovo, Obchodní akademie, Spojená škola svätého Jozefa, Materská škola, Honvéd utcai óvoda, Stredná odborná škola stavebná, Základná škola Petra Škrabáka, Szkola Podstawowa im. Jana Klicha w Wieprzu, Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o. p. s., Gymnázium, Materská škola, Ulica Vladimíra Clementisa, Przedszkole Publiczne im.Krasnala Hałabały w Rychwałdzie, Materská škola Hospodárska 7, Gymnázium Šlapanice, Gymnázium a jazyková škola Svitavy, Cházár András Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Diákotthon, Gyermekotthon és Pedagógiai Szakszolgálat, Univerzita obrany, Jazyková škola Class, Obchodná akadémia, Račianska 107, Bratislava, Neumann János Általános Iskola, Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Stredná Odborná Škola Polytechnická, stredná škola, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně, Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej, Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu, Mateřská škola Skřivánek, Német Nemzetiségi Általános Iskola, Základní škola UNESCO, Gymnázium Ľudovíta Jaroslava Šuleka, Základná škola Beluša, Obchodná akadémia, Odborné učilište internátne, Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta, NMS Zurndorf, základná škola, Volksschule, Střední škola gastronomie a služeb, ASA, Obchodní akademie a Střední odborná škola logistická, Opava, Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej, Ózdi József Attila Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Evanjelické gymnázium Jána Amosa Komenského, základná škola, Przedszkole Samorządowe im. Hansa Christiana Andersena w Tymbarku, Základná škola Kubranská, Stredná priemyselná škola informačných technológií, Základní umělecká škola, Súkromné gymnázium Petzvalova 4, MŠ Jezevčík, Fakulta umení TU, ZŠ Veľkomoravská, ZŠ Opava, Boženy Němcové, Základná škola, Zdenka Nejedlého 2

Vzdelanie, Slovensko:, 8 z 17

Střední škola gastronomie a farmářství, Škola úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru, Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola Brno, Stredná odborná škola technická, Materská škola Stodoláčik, Materská škôlka Stodoláčik, Zengő Óvoda és Bölcsőde, Gymnázium Blansko, Apáczai Csere János Általános Iskola, První soukromá základní škola, Gymnázium Trebišovská 12, Základní škola, AUTOŠKOLA, Spojená škola internátna, Spojená škola sv. Františka z Assisi, Základná škola s materskou školou, Základní škola Háj ve Slezsku, Cirkevná materská škola Kráľovnej anjelov, Spojená škola sv. Košických mučeníkov, Mateřská škola Těchov, ZŠ Milana Hodžu, Základní škola, Gymnázia sv. Jána Zlatoústeho, Mendelova univerzita v Brně, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola, Vyšší odborná škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o., Zespół Szkół Zawodowych i Placówek, Vasvár Úti Általános Iskola, Súkromná stredná priemyselná škola animovanej tvorby, Micimackó óvoda, Základná škola s materskou školou s vyučovacím jazykom maďarským, Stredná odborná škola pedagogická, Detské jasle Čajkovského, British International School Bratislava, Materská škola, Stredná zdravotnícka škola Dolný Kubín, Stredná zdravotnícka škola sv. Františka z Assisi, Cirkevná stredná odborná škola, Stredná odborná škola pedagogická sv. Márie Goretti, Školka pos Smrčkem, Základní škola J. A. Komenského, ZŠ Komenského, Mateřská škola Kampanova, Základní škola Hulín, Stredná odborná škola technická, Handprints International, Základná škola Podjavorinskej, ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA, Rektorát Slovenskej technickej univerzity, Spojená škola Dolinského 1, Základná škola, Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Gyulu Juhásza, Súkromná základná škola, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka, Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Střední průmyslová škola stavební Třebíč, Zákldaní umělecká škola, Materská škola, Dukelská, Mateřská škola, Střední průmyslová škola Stavební pr. SOU, MŠ Valchov

Vzdelanie, Slovensko:, 9 z 17

Základní škola Hlučín-Rovniny, Ózdi Szakképzési Centrum Bródy Imre Szakgimnázium és Szakközépiskola, Gymnázium Jakuba Škody, Střední škola stavební Třebíč, ZŠ a MŠ Bohuslavice, Základná škola Pri Podlužianke, Stredná odborná škola technická, Základní škola Za mlýnem, SŠ a VOŠ Aplikované kybernetiky s.r.o., Mateřská škola Přerov, Komenského, Materská škola Komenského, Stredná odborná škola, Gminne Przedszkole, Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy, skôlka, Bolyky Tamás Általános Iskola, Základní škola a Mateřská škola Chuchelná, Materská škola, Mosonszolnoki Általános Iskola, Střední průmyslová škola stavební, Základná škola Lúčna, ZŠ Milana Hodžu, Pondus Air, Základní škola Benešova, Třebíč, Základní škola Kapitána Jaroše, Třebíč, základná škola, Mateřská škola Údolní, Základní škola a gymnázium města Konice, Střední škola řemesel Třebíč, základná škola, ZŠ Kpt. Jaroše, Kastély Óvoda, Gašparko, Súkromná základná umelecká škola, Hronček, Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie, Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Károlya Szemerényiho Tvrdošovce, Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku, Konzervatoř Brno, Evanjelické lýceum a základná škola Palisády, Základní škola Štefánikova, Kremienok, Základní škola Boženy Němcové, Hotelová škola, Gymnázium Třebíč, Obchodní akademie a Hotelová škola Třebíč, Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, ZŠ Cyrilometodějská, Střední průmyslová škola stavební Třebíč, Stredná odborná škola obchodu a služieb, ZŠ Opava, ZŠ Václavské náměstí, Katolické Gymnázium, Materská škola, Gymnázium Matky Alexie, Volksschule Jedenspeigen, Základná škola Kežmarská 30, Cirkevná materská škôlka bl. Imeldy, Mateřská škola Čtyřlístek, Gárdonyi Géza Általános Iskola

Vzdelanie, Slovensko:, 10 z 17

Katolícka spojená škola F. Fegyvernekiho s VJM, Súkromná základná škola Dneperská 1, Hotelová akadémia, Mateřská škola Sluníčko, Рaneurópska vysoká škola, fakulta práva, Střední průmyslová škola stavební, Materská škola, Stredná škola poľnohodpodárská Juraja Gagarina, stredná škola, Obchodní akademie, Střední odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Církevní gymnázium, Základná škola, Cserhátliget Általános Iskola Penc, Základní škola Trávník, Fakulta podnikatelská, Gymnázium, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mikulov, Vysoká škola logistiky o.p.s., Základná umelecká škola Istrijská, Střední škola řemesel Třebíč, Gymnázium sv. Edity Steinovej, Střední průmyslová škola Třebíč, Diamonds - súkromná základná umelecká škola, Stredná odborná škola rozvoja vidieka s VJM, Sashegyi Sándor Általános Iskola és Középiskola, Stredná odborná škola techniky a mechanizácie, Ul. 1. mája 1, Hurbanovo, , Základní škola Pouchov, Špeciálna základná škola, Gymnázium Párovská ulica č.1, Střední škola tehnická Opava, Základní umělecká škola Dolní Újezd, Mateřská škola Úvalno, Cirkevná materská škola sv. Bernadety, Súkromná základná škola, Jasle, Diamonds - súkromná základná umelecká škola, Základná umelecká škola Ľudovíta Fullu, Gymnázium Ármina Vámbéryho s VJM, Gymnázium J. K. Tyla, Ekonomická fakulta Univerzita J. Selyeho, Mateřská škola Loštice, Základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Endre Adyho, Súkromná základná škola Tomáša Zanovita, Základná škola sv. Cyrila a Metoda, Základní škola Svisle, Střední škola technická Opava, Základná škola Janka Kráľa, SŠ - SOŠ elektrotechnická, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Základná škola, Základní škola, skôlka, Základná umelecká škola Františka Oswalda, Střední škola stavební a dřevozpracující, Mateřská škola, skôlka, Gymnázium Jána Adama Raymana, Jubilejní škola Skalice, Materská škola, Materská škola Hrnčiarska

Vzdelanie, Slovensko:, 11 z 17

Gymnázium Zoltána Kodálya s vyučovacím jazykom maďarským, Základná škola sv. Vincenta, Spojená škola, Farmaceutická fakulta UK, Mátyás Király Általános Iskola, Materská škola, skôlka, ZŠI pre žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou, SOŠ, Základná škola Malokarpatské námestie 1, Stredná zdravotná škola, Neue Mittelschule Zistersdorf, Trend, Spojená škola, skôlka, Základná škola Gyulu Szabóa s vyučovacím jazykom maďarským, Diamond English, Základní škola Dolní Újezd, okr. Svitavy, Střední průmyslová škola strojnická, Gymnázium Boženy Němcové, Spojená škola,Palárikova, Čadca, Obchodná akadémia, Základná škola, Tatranská Lomnica 123, Vysoké Tatry, Stredná odborná škola, Základná umelecká škola, Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, Hudební fakulta JAMU, Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Chełmcu, Základní škola Petra Bezruče Frýdek-Místek, 1.ZŠ, Základná škola, Saratovská ul. 85 (VI. Základná škola), Základná škola, Komenského 2, Základní umělecká škola Hradec nad Moravicí, Střední zdravotnická škola, MŠ Sluníčko, Základná škola Andreja Kmeťa, Špeciálna základná škola s VJM, Komárňanská 42, Hurbanovo, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, MŠ Milana Hodžu, Stredná odborná škola podnikania, Střední průmyslová škola Přerov, Základní škola U Tenisu, Mateřská škola Nový Hrozenkov Vranča, Kňazský seminár sv. Cyrila a Metoda, Mateřská škola Kunčičky u Bašky, Základná umelecká škola – výtvarný odbor, Základní a mateřská škola Staré Město, Základná škola Medzilaborecká, Základná škola M. R. Štefánika, Základná škola s materskou školou Bojnice, Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu, Základní škola Gabry a Málinky, Základná škola Krivá, Základní škola a Mateřská škola Kukleny, Materská škola, základná škola, Základní umělecká škola, Mateřská škola Sněženka Sv, Čecha, Fekete István Általános Iskola, Árpád Vezér Általános Iskola, Stredná zdravotnícka škola milosrdného Samaritána

Vzdelanie, Slovensko:, 12 z 17

SOŠ drevárska, Materská škola Centrum, Střední průmyslová škola stavební, Základní škola Česká Ves, Stredná odborná škola podnikania, Základná škola, Saratovská ul. 43 (V. základná škola), Spojená škola, Beethovenova 27, Trnava, Gymnázium Grösslingová 18, Gymnázium Josefa Ressela, Základná škola Zoltána Kodálya s vyučovacím jazykom maďarským, Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Materská škola, Rozkvet 2024, Centrum HAPPY, Materská škola Dudvážska, základná škola, Fakulta manažmentu UK, Materská škola, Lesní klub Bezinka, Farmaceutická fakulta UK, Základná škola, Základní škola Horní Suchá, Lingua centrum, Materská škola Stonožka, Stredná priemyselná škola strojnícka, MŠ Pohádka Borač, Základní škola Prušánky, Základná umelecká škola Irkutská 1, Dózsa György Tagiskola, Little Kitten, SZUŠ Art Pegas, Základná umelecká škola Jozefa Rosinského v Nitre, ZŠ Družicová 4, Základná škola Karloveská, Autoškola Akva, ZŠ Šlapanice, bazén a tělocvična, Střední škola zemědělská - učební obory, Špeciálna základná škola s vyučovacím jazykom maďarským, Mateřská škola Lešetínská, Internát, Základná a materská súkromná škola Dráčik, Základná škola, Stredná odborná škola, Gymnázium Cyrila Daxnera, ZŠ Pankúchova, Mateřská škola Barvička F. Čecha, Materská škola - Óvoda Zádielska 4, Uzoni Péter Gimnázium és Általános Iskola, Střední průmyslová škola stavební, 5. Základní škola, Súkromné konzervatórium, Základní škola Velká Dlážka, Mateřská škola Kubišova, Materská škola - Dúha, MŠ Šenov u Nového Jičína, MS Sološnica, skôlka, Základná škola Gemerská 2, ZŠ Bystrická, Materská škola, Základná škola kardinála Alexandra Rudnaya

Vzdelanie, Slovensko:, 13 z 17

Základní škola Loštice, ZŠ Abovská 36, Materská škola Ludrová, Mateřská škola Háj ve Slezsku, Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana, Súkromná základná umelecká škola, Gymnázium, Základná umelecká škola Jána Albrechta, Základná škola M.R.Štefánika, MŠ Kapitána Jaroše, Katolícka univerzita, Stredná odborná škola, Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana - bilingválna sekcia, Základná škola, Hlboká cesta 4, Základná škola s materskou školou, Oščadnica 1374, Základná škola Tupolevova 20, Základná škola Čáry, Gymnázium Školská, Mateřská škola Píšť, Gymnázium Ladislava Dúbravu, Mateřská škola Borovina, ZŠ Alexandra Dubčeka, Mateřská škola Benešova, Třebíč, Lískáček, Základná škola s materskou školou sv. Andreja - Svorada a Benedikta, Gymnázium Dr. Emila Holuba, MŠ Cyrilometodějská, skôlka, Základná škola s materskou školou Vitanová, Mateřská škola Bartuškova, Střední škola gastronomie a služeb, Základná škola Jozefa Maximiliána Petzvala, Materská škola, Základná umelecká škola Jantárová, ZŠ a MŠ Hostašovice, Špeciálna základná škola, Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště, Stredná odborná škola pedagogická, MŠ Za priekopou 57, Stredná umelecká škola Ladislava Bielika, Fakulta environmentálnej a výrobnej technicky TUZVO, Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3, skôlka, Gymnázium a SPŠEI Frenštát p.R., MŠ Třebíč, Obránců míru, Základní umělecká škola A. Kašpara, skôlka, Západomoravská vysoká škola, Materská škola, Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu, Autoškola Kalvoda, Detské jasle, ZŠ Křídlovická, Materská škola Hurbanova, park, Medvedici a motýliky, Konzervatórium Košice, Základná škola s materskou školou Čadca-Horelica, HAL, Gymnázium Uherské Hradiště

Vzdelanie, Slovensko:, 14 z 17

Základná škola s materskou školou Riazanská, ZŠ a MŠ Leoše Janáčka Hukvaldy, Základná škola Dve ruky, Autoškola Eko Univers, Súkromná materská škola a Detské montessori centrum, Materská škola, Základní škola a mateřská škola Těšetice, Škôlka Gašparko, Spojená škola Tilgnerova, Duálna akadémia, MŠ Trebišovská 11, Spojená škola -SOŠ strojnícka, SOŠ podnikania, SOŠ rybárska, Váci Waldorf Pedagógiai Alapítvány Óvodája, Mateřská škola pohádka, Základná umelecká škola, Špeciálna základná škola s vyučovacím jazykom maďarským Tomášikovo, Základná škola s materskou školou J.A. Komenského, Stredná zdravotnícka škola, Základní škola a mateřská škola Hrčava, Základná škola Staničná 13, Detské centrum u Jonathana Pudinga, Technická akadémia, Základná škola, Námestie mladosti 1, Stredná odborná škola, Dietky Kvietky, základná škola, VI. Základná škola Ružomberok, Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním, Základná škola, Základní umělecká škola, Gymnázium Vídeňská, Súkromná základná škola, Základní a Mateřská škola Janovice, Materská škola, Súkromná základná škola BESST, Střední škola zemědělská, Základná škola Nejedlého 8, Základní škola a Mateřská škola Strahovice, Materská škola Beluša, ZŠ Sezemice, Základná škola, MŠ Týneček, Súkromné gymnázium Mercury, Súkromná základná škola waldorfská, STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA DREVÁRSKÁ, Střední škola Brno, Charbulova, areál Trnitá, Základná umelecká škola Jána Cikkera, Masarykova základní škola, Fakulta informačních technologií VUT, Základná škola Šenkvice, Materská škola, Hlavná 346, Nižná Myšľa, ZŠ Štúrova, Základná umelecká škola, Združená stredná škola potravinárska, Základná škola, Stredná odborná škola Košice-Šaca, Základná škola, Školská 14, Slovanské gymnázium, Stredná odborná škola technická, Materská škola

Vzdelanie, Slovensko:, 15 z 17

Materská škola Šebastovce, Stredná odborná škola podnikania, internát, Materská škola Kolískova 14, 2. Základní škola, Základní škola Babice nad Svitavou, Súkromná základná škola Wonderschool, Základná umelecká škola, MŠ Michalské stromořadí, MŠ Družicová 5, DM, Súkromná základná škola, Autoškola Alma - H, s. r. o., ZŠ Sokolíkova ul.2, Materská škola Rázusova 26, Súkromná materská škola Tatranská 10, ŠPORTOVÉ GYMNÁZIUM, Volksschule Lassee, Detské centrum Preliezka, Základná škola, Nad Medzou 1, Gymnázium Mikuláša Kováča, ZUŠ, ZŠ Komenského, Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68, MŠ Tatranská 23, ZŠ Skuteč, Stredná odborná škola Vrbové, Základná škola, Základná škola s materskou školou Bernolákova 1, Materská škola, Fakulta informatiky Masarykovy univerzity, Základná umelecká škola Eugena Suchoňa, Základná škola sv. Dominika Savia, Stredná odborná škola obchodu a služieb, Základní umělecká škola, Mateřská škola Horní Suchá, Brmbolec, Mateřská škola Pastelka, skôlka, Gymnázium Petra Pázmáňa s vyučovacím jazykom maďarským - Pázmány Péter Gimnázium, Letomostie 3, Nové Zámky - Érsekújvár, Základná škola, Obchodná akadémia, 4. Základní škola, Základná škola s materskou školou, Malonecpalská ulica, Základná škola, Levočská ulica 11, Základná umelecká škola, ZŠ Gessayova 2, Szkoła Podstawowa w Puńcowie, Materská škola Stálicová 2, elokované triedy Haburská 6, Stredná odborná škola služieb a lesníctva, Stredná priemyselná škola dopravná, Základná škola Štúrovo, Základná škola, Hutnícka 16, ZŠ Prokofievova 5, Mateřská škola Anenská - J. Trnky, Materská škola Milana Marečka, Materská škola Hrnčiarska 1, ZŠ Sychrov, ZŠ Budatínska 61, Základná škola

Vzdelanie, Slovensko:, 16 z 17

Materská škola Pavla Horova 3, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku v Žiline, Zespół Szkół w Łękawicy, Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej, MŠ Bernolákova 14, Súkromná ZUŠ, Materská škola, Súkromná materská škola, MŠ Blahoslavenej Imeldy, Špeciálna základná škola, Základná škola, Mateřská škola se zdravotnickou péčí s. r. o., ZŠ Beňovského 1, Gymnázium, Akademie J.A. Komenského, Základná umelecká škola Jozefa Kresánka, Mateřská škola Radost, Základná škola Jelenia 16, Súkromné gymnázium ESPRIT, Základná umelecká škola sv. Cecílie, Základná škola Mládežnícka, Mateřská a Základní škola Písečná, Obchodná akadémia, Základná škola Tbiliská, Przedszkole Publiczne, ŠPECIÁLNA ZÁKLADNÁ ŠKOLA, Stredná odborná škola dopravná, Gymnázium Alberta Einsteina, Gymnázium Bilíkova, ZUŠ Leoše Janáčka, ZŠ Prostějovská, Materská škola Fraňa Kráľa, Súkromná hotelová akadémia, Základní škola Staříč, Základná škola Rajčianska, Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza, Súkromná stredná odborná škola polytechnická DSA, Mateřská škola Lhotka, Mateřská škola Halenkov, Materská škola, Dedovec, Střední škola logistiky a chemie, Gymnázium Štúrovo, Tesavi - Súkromná bilingválna materská škola, Materská škola, Základní škola Jugoslávská, Stredná odborná škola technická, Materská školka, 2.stupeň ZŠ, ZŠ a MŠ na náměstí, Zespół Szkół Zawodowych im. Świętej Jadwigi Królowej, Stredná odborná škola podnikania a služieb, Základná umelecká škola Jána Pöschla - elokované pracovisko, Základná škola Juh, Základní umělecká škola Eduarda Marhuly, Základná škola Alexandra Dubčeka, Materská škola a detské jasle Slniečko, MŠ Žižkovo nám., Súkromné gymnázium, Základná škola, Materská škola Levoča, Ul. Železničný riadok 3

Vzdelanie, Slovensko:, 17 z 17

Súkromné gymnázium Kremnická, Stredná odborná škola technická a agropotravinárska, základná škola, Materská škola sv. Andreja-Svorada a Benedikta, Súkromná základná škola, Špeciálna základná škola s materskou školou, MŠ Helsinská, , Mateřská škola Bílá, Cirkevná základná škola s materskou školou sv.Gorazda, Stredná odborná škola obchodu a služieb, MŠ Masarykova, Materská škola, Rešetkova 6, Střední odborná škola, Súkromná stredná odborná škola ochrany osôb a majetku, Spojená škola s organizačnými zložkami Odborné učilište a Praktická škola, Stredná zdravotnícka škola, Základná škola Pri kríži, strom, Súkromné bilingválne gymnázium BESST, MATERSKÁ ŠKOLA BZUČO, Spojená škola, Gymnázium Hubeného, Súkromná materská škola „SOVIČKA“, Základná škola, Materska skola, Základní škola a mateřská škola Naděje, Fakulta sociálnych a ekonomických vied UK, Gymnázium Javorová, ZŠ a MŠ logopedická, Materská škola Rovniankova, Piaristická spojená škola Františka Hanáka, Spojená škola internátna, Špeciálna ZŠ internátna a Praktická škola, Základná škola s materskou školou, Základná škola Devínska 12, Gymnázium Metodova, Základní škola Čeladná, Základní škola a Mateřská škola Študlov, Základná umelecká škola Jozefa Kresánka, Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.

vzdelanie inde

Západné Slovensko (1328x), Východné Slovensko (1161x), Střední Morava (998x), Jihovýchod (977x), Stredné Slovensko (922x), Jihomoravský kraj (814x), Moravsko-sliezsko (793x), Moravskoslezský kraj (793x), Bratislavský kraj (651x), Olomoucký kraj (596x), Prešovský kraj (590x), Košický kraj (571x), Žilinský kraj (516x), Trenčiansky kraj (488x), Bratislava (484x), Nitriansky kraj (452x), Banskobystrický kraj (406x), Zlínský kraj (403x), Trnavský kraj (388x), okres Brno-město (319x), Brno (319x), okres Olomouc (274x), Zemplín (272x), Košice (269x), Spiš (252x), okres Frýdek-Místek (194x), okres Ostrava-město (184x), Ostrava (162x), Olomouc (160x), Liptov (156x)
vzdelanie v Západné Slovensko
vzdelanie v Východné Slovensko
vzdelanie v Střední Morava

Podpor projekt OMA:

QR kód na túto stránku https://trebisov.oma.sk/vzdelavanie

Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.

Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, fotky do Freemap galérie, články do wikipédie, ...

Zdroj dát

Mapové údaje pochádzajú z www.OpenStreetMap.org, databáza je prístupná pod licenciou ODbL. OMA logoMapový podklad vytvára a aktualizuje Freemap Slovakia (www.freemap.sk), šíriteľný pod licenciou CC-BY-SA. Fotky sme čerpali z galérie portálu freemap.sk, autori fotiek sú uvedení pri jednotlivých fotkách a sú šíriteľné pod licenciou CC a z wikipédie. Výškový profil trás čerpáme z SRTM. Niečo vám chýba? Pridajte to. Sme radi, že tvoríte slobodnú wiki mapu sveta.